Mobile 0 532 761 80 05 Konya & TÜRKİYE


.
Ana Sayfa Akıllı Tahta Referanslar Teknik Destek Videolar İletişim
.
 • Taşınabilir
  Akıllı Tahta
 • Dokunmatik
  Akıllı Tahta
 • Döküman
  Kamera
 • Akıllı
  Sınıf

OKULTEK AKILLI TAHTA SENSÖR VE KALEMİ (Wiraless Teknoloji)- Bilgisayar ve projeksiyon ile birlikte kullanılır. Projeksiyonun yansıdığı yüzeyi PDI'ya (dokunmatik ekrana) dönüştürür. Projeksiyonun yansıdığıısınıfdaki beyaz yazı tahtası, düz yüzeyli duvar veya cam üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

- Okultek Akıllı Tahta kalem ve Sensörü size Aşağıdaki tüm kolaylıkları sağlarEn kolay ve en hızlı kurulum ve kalibrasyon

Kalibrasyon işlemi 3-5 saniye içinde yapılır.

En büyük ekran

70 inch ile 150 inch ekran büyüklüğünü destekler.

Beyaz yazı tahtası

Beyaz tahtaya dönüştürüp sınırsız sayıda kalem rengi ile yazı yazma
Siyah yazı tahtası

Siyah tahtaya dönüştürüp sınırsız sayıda kalem rengi ile yazı yazma

Anında e-mail gönderme

Tahtada yapılan tüm işlemleri (yazı, çizim,resim vs.) öğrencilerinize veya istediğiniz kişilere e-mail olarak gönderilir.


Anında çıktı alma

Tahta üzerinde yapılan tüm işlemler (yazı, çizim, resim vs.) bilgisayar bağlı bir yazıcıya gönderilerek çıktısı alınır
Online ders paylaşımı ve uzaktan eğitim

Paylaşım programları ile derste tahtada yaptığınız tüm işlemleri (yazı, çizim,resim vs.) diğer sınıflarda yada öğrenci bilgisayarlarında sesli olarak online paylaşılır. Böylece bir sınıfta yapılan ders tüm sınıflarda dinlenmiş olur.
Ayrıca bir server üzerinde online olarak internetten canlı ders anlatılarak eğitimi sınıftan çıkarıp herkese bulunduğu yerde eğitim verilmesi sağlanır.Laser Pointer

Kalemi sadece lazer pointer olarakta kullanılır. Kalemde bulunan Kırmızı laser ışığı ile öğrenci ve dinleyicileri öğretmen tahta üzerinde dileği yere dikkatlerini çeker.


Uzaktan kontrol

Kalem ile bilgisayarı uzaktan kumada etme özelliği ile öğretmen yada sunum yapan kişi sınıfta,toplantı odasında  yada salon içinde rahatlıkla dolaşabilir.
Böylece bilgisayarın başında sunum yapmak yerine sınıfta yada salonda özgürce dolaşarak ders yada sunum yapılır. Sunum için ayrıca bir Pointer cihazı alınma maliyetinden kurtarır.Yüksek Güvenlik

Sensör tavanda asılı olan projeksiyonun üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece sınıfta öğrencilerin fiziksel olarak zarar vermesi engellenmiştir.En küçük ve en hafif

Çok hafiftir, kalem (162x37mm boyutunda 80 gr.) sensör ise (108x53mm boyutunda ve 90 gr.) ağırlığındadır.Ergonomik olmakla birlikte laptop,evrak,özel el çantasında yada cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Kendi Çantasında Taşınabilir

Kendi özel çantasında rahatlıkla taşıyabilmeUluslararası Sertifikalrı

Türkiye TSE
Avrupa CE
ABD FCC
Kanada ICES
Tayvan GDT
Çin SRMC2 Yıl Garanti

Türkiye İçinde 2 yıl garanti, servis süresi en fazla 30 iş günüOKULTEK DOKUNMATİK AKILLI TAHTA (Led teknoloji)

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Aktif Kullanım Alanı (4:3) = 115 x 168 cm (16:9) = 98 x 180 cm Multi-Touch (çoklu dokunma) özelliği ve kurulum sırasında1 kez kalibrasyon yapılır.

Parmakla dokunarak ya da herhangi bir kalem ile kolayca kullanılır.

Özel bir elektronik kaleme ihtiyaç yoktur!

İpek Mat Çelik Seramik Emaye yüzey. LED Teknolojisi. 5mm kalınlığında Alüminyum çerçeve içerisinde, her türlü darbelere karşı oldukça dayanıklı, sınıf ortamlarında sorunsuz çalışabilecek şekilde tasarlanıp üretilmiştir.

Sağ alt köşede ve Sol alt köşede USB 2.0 girişi bulunmaktadır Sınıftaki öğretmen masasının konumuna göre en uygun olan tarafı kablo karmaşası olmadan kullanılır.

3 adet pamuk uçlu kalem ,1 adet anten kalem ,1 adet 5 metre uzunluğunda USB kablo

Yazılım ve Dil Desteği : OKULTEK Yazılım ve ücretsiz güncelleme.Türkçe.

İşletim sistemi :Windows XP, Windows Vista ,Windows 7 (32 bit). Dayanıklılık: Yüzey yanmaya ve kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır.

Algılama mesafesi: 2 mm Tepkime süresi ilk dokunuş 25 ms sonrakiler 8ms

Resmi Okullara KDV muafiyeti
OKULTEK DÖKÜMAN KAMERA

AKILLI SINIF

 

 


..
Ana Sayfa Akıllı Tahta Referanslar Teknik Destek Download İletişim
.Copyright© Okultek 2010 - 2015
webdesign by m&e